Sunday, 25 December 2011

Kup gaz pieprzowy - Tylko najlepsze gaz pieprzowy

Trzeba było myśleć o tej decyzji na jakiś czas. Jaką decyzję pytasz? Aby kupić gaz pieprzowy oczywiście. To już po wiadomości i widziałem dużo statystyki pokazujące jak przestępczości wobec kobiet idzie w górę i trzeba się wreszcie do zrozumienia, że ​​dość. Coś powinno i trzeba zrobić, aby zatrzymać to szaleństwo. Wiesz, że musisz kupić najlepszy gaz pieprzowy dostępny pomóc w tych poszukiwaniach.

Trzeba wreszcie sobie sprawę, że musisz być aktywne w swoim własnym samoobrony zwiększyć szansę na twoją korzyść nie staje się jednym z tych statystyk. Ty widziałeś nawet własnej dzielnicy krok w złym kierunku. Masz jeszcze bardziej boi się podejmować, które chodzą o bloku bez konieczności poprosić kogoś, aby iść z tobą lub psa po swojej stronie.

Według RAINN (gwałt, kazirodztwo i nadużyć Sieci Krajowej), 1 na 6 kobiet zostanie zaatakowany w swoim życiu. Około 73% ofiar gwałtu wie gwałciciela. Statystyki College nie lepiej. kobiet College wieku są 4 razy bardziej narażone na napaści na tle seksualnym. Ktoś w Stanach Zjednoczonych seksualnie co 2 minuty. Jest to również, że około 60% gwałty nie są zgłaszane.

Nic dziwnego, że są wkurzeni. Powinien być. Musisz być całkowicie oburzeni, że kobiety są wykorzystał ten sposób. Policja wie o tych problemach, ale to jest po prostu smutny fakt, że nie mogą być wszędzie, gdy są potrzebni. Oni po prostu nie mają potrzebnych zasobów.

Więc zamierzasz kupić gaz pieprzowy, aby w swoim własnym samoobrony. Zdecydowałeś się kupić najlepszy gaz pieprzowy można znaleźć. Czy wiesz, jak go użyć? Jaki rodzaj gazu pieprzowego będzie najlepsze dla własnej sytuacji osobistej? Czy masz dodatkowe gaz pieprzowy na rękę? Zdecydowali będziesz ćwiczyć, by zapoznać się ze sprayem. Nie tylko będziesz się pewnie używając spray dowiesz się, jak prawidłowo z niego korzystać tak, gdy rzeczywiście trzeba to będzie zrobić to skutecznie. Czy chcesz coś, co da się ukryć, ale łatwo dostępne?

Jeśli mówisz o tym gaz pieprzowy chodzić bloku lub pobiegać, to należy wziąć pod uwagę Hot Walkers (ręczne 1 # wag z wbudowanym w gaz pieprzowy i ukrytą kieszeń na cenne przedmioty). Mogą Państwo otrzymać treningu i pobytu w kształcie w tym samym czasie. Może być również wykorzystywane do FIDO gdy niechcianych psów zacznie cię gonić.

Jeśli szukasz codziennie, a mam na myśli codziennie gaz pieprzowy, należy rozważyć gaz pieprzowy na klucze. W ten sposób siebie spray obrony będzie wszędzie. Co to jest codziennie gaz pieprzowy pytasz? Codziennego własny spray obrona to taka, która jest wykonywana na Państwa codziennie, gdziekolwiek jesteś. Powinien on stać się częścią codziennej rutyny. Zawsze przygotowany. Twoje atakująca będzie!

Kudos do Ciebie w podejmowaniu inteligentnych decyzji. Zł Pepper Spray dziś - ale tylko najlepsze gaz pieprzowy, aby rozpocząć ochronę, co jest ważne. w swoim życiu. Udział tych faktów z przyjaciółmi. Pomóż im podjąć właściwą decyzję.

Refuse być ofiarą!

No comments:

Post a Comment